^Lap tetejére

logo

2012/2013-as tanév

 

A Fővárosi Harmonikaversenyen Aranyoklevél díjat kaptak és bejutottak az országos döntőbe:

SZÜNDER LŐRINC és GINTER TAMÁS - mindketten Ernyei László növendékei.

*****

A III. Rados Dezső Budapesti Hegedűversenyre 10 növendékünk jelentkezett és valamennyien helyezést értek el. 

II. korcsoportban          

TICHITI NAIM – Kiemelt Arany díjat nyert és szerepelt a Gálahangversenyen

Tanára: JANKÓ KATALIN – Tanári Különdíjat kapott

Zongorakísérő: SAVELIEVA IRENA – Tanári Különdíjat kapott

III/A korcsoportban       

MONDY EVELIN és MONDY GRÉTA – Bronz díjat kaptak

GYÓDI NORBERT – Ezüst díjat kapott

Mindhárom növendék tanára: BEKÉNYINÉ PUSKÁS ILDIKÓ

III/B korcsoportban       

HARASZTI JÚLIA – Dicséretet kapott

Tanára: GULYÁS NAGY GYÖRGY

IV/B korcsoportban       

RÉTHY ESZTER – Bronz díjat kapott

Tanára: BEKÉNYINÉ PUSKÁS ILDIKÓ

SÓLYOM BONIFÁC – Bronz díjat kapott

Tanára: SZILVESZTERNÉ DOBOS KATALIN

HARASZTI VIOLETTA – Ezüst díjat kapott

Tanára: GULYÁS NAGY GYÖRGY

V. korcsoportban

MAGYAR SZILVIA – Bronz díjat kapott

SZEGEDI-VARGHA LEVENTE – Ezüst díjat kapott

Mindkét növendék tanára: JANKÓ KATALIN

Gratulálunk a sikeresen szereplő növendékeknek és felkészítő tanáraiknak, zongorakísérőknek!

 

*****

            Az Országos Gitárverseny fővárosi válogatóján:

RAFFAY BORÓKA (Ujháziné Gyöngyössy Beatrix növendéke) - Bronzdíjat kapott

                NAGY MÁLNA ESZTER (Ujháziné Gyöngyössy Beatrix növendéke) - Aranydíjat kapott

   és továbbjutott az országos versenyre (Vác - 2012.03.23.-25.)

*****

            Az VII. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny fővárosi válogatóján:

GYULÁNCZI FLÓRA és VARGA SÁRA (Déginé Kapuy Zsuzsa növendékei) - Bronzdíjat kaptak

SZABÓ ORSOLYA (Déginé Kapuy Zsuzsa növendéke) - Ezüstdíjat kapott

SZŰCS ESZTER (Takács-Horváth Erzsébet növendéke) - Bronzdíjat kapott

MIKULA BERNADETT (Takács-Horváth Erzsébet növendéke) - Ezüstdíjat kapott

és továbbjutott az országos versenyre (Kaposvár - 2012. 03.23.-25.)

*****

A III. Országos Bartók Béla Zeneiskolai Zongoraverseny budapesti válogatóján és az országos döntőben

NÍVÓDÍJAT kapott

ZSÁRY JOHANNA


Tanára: FÜLÖP ANDREA

*****

A XII. Országos Lubik Imre Trombitaverseny budapesti válogatóján

Az I. korcsoportban BRONZ díjat nyertek:

STROBL TAMÁS és SZLADEK LÁSZLÓ

 A III. korcsoportban ARANY díjat nyert és bejutott az országos döntőbe, ahol KÜLÖNDÍJAT kapott:

SKENDEROVIC ANTE

 

Mindhárom tanulónk tanára: SZABÓ CSABA.

*****

A XIII. Országos Friss Antal Gordonkaverseny

II. korcsoportjában 
II. díjat kapott CSÁSZMA JÚLIA

Tanára: FEKETE ANITA

*****

2011.11.09.-én rendezett furulya lapról olvasási verseny eredménye:

2. osztály       
       
1. Koncsik Adrienn tanára: Bada Márta
2. Varga-Nagy Nóra tanára: Horváth Klára
3. Sárdi Maja   tanára: Pászti György
       
3. osztály      
       
1. Szabó Réka Viktória tanára: Bada Márta
2. Horváth Adrienn tanára: Pászti György
2. Kelemen Réka tanára: Bahil Attila
2. Krecz Olivér   tanára: Bahil Attila
2. Számel András tanára: Horváth Klára
2. Verő Anna   tanára: Horváth Klára
2. Wölcz Anna   tanára: Pászti György
3. Bittner Dóra   tanára: Pászti György
3. Csizik Zita   tanára: Bada Márta
3. Fiziker Dorottya tanára: Bada Márta

*****

Budapest dalverseny

Nívódíjat kapott
SZABADOS GYÖRGYI 
SÍPOS KATALIN

Dícséretet kapott:
 TUZOK BRIGITTA

Tanáruk: SZABÓ MAGDOLNA

*****

Nemzetközi Simándy József emlékverseny

Különdíjat kapott
SZABADOS GYÖRGYI Tanára: SZABÓ MAGDOLNA

*****

III. Budapesti Zeneiskolai Gitárfesztiválon

Arany-minősítést kapott
NAGY MÁLNA ESZTER Tanára: UJHÁZINÉ GYÖNGYÖSSY BEATRIX

Ezüst-minősítést kaptak
ERDŐDI ANNA és MAGYAR VIKTÓRIA Tanáruk: ANGYALFÖLDI ZSUZSA
PARÓ VIVIEN Tanára: UJHÁZINÉ GYÖNGYÖSSY BEATRIX
RAFFAY BORÓKA Tanára: NAGY ERZSÉBET

Dicséretet kapott
JUHÁSZ CSILLA Tanára: UJHÁZINÉ GYÖNGYÖSSY BEATRIX

*****

V. Budapesti „Banda Ede” Csellóversenyen

II. díjat kaptak – duó kategóriában
CSÁSZMA JÚLIA és FEHÉRKUTI ANNA Tanáruk: FEKETE ANITA

II. díjat kaptak – kvartett kategóriában
BALOGH MÁTÉVIEMANN ROZÁLIADOMÁNY TERÉZKAPOSVÁRI TAMÁS
Tanáraik: SZIGETINÉ KOVÁCS ILDIKÓ és FEKETE ANITA

*****

VIII. Országos fuvoladuó és kisegyüttes
tanulmányi verseny
díjazottjai:

Fuvoladuó III. korcsoportban II. helyezést értek el:
Mikula Bernadett, Szűcs Eszter tanuáruk: Kovács Kira 

Tanár-diák kategóriában részt vettek még:
Szabó Orsolya és Déginé Kapuy Zsuzsa

*****

Fővárosi ütőfesztivál díjazottjai:

Dícséretet kaptak:
Fanici Kristóf 
Landeszmann Dániel
Horcsin Tamás

tanáruk: Hercegh László

******

Harmónikatalálakozó díjazottja:

Ginter Tamás tanára: Ernyei László
Nívódíj

******

A 2011. március 24.-én megrendezett "Hegedűmuzsika" hegedűstalálakozó díjazottjai:

DÍJAZOTTAK ITT!

******

A Zeneiskolánkban megrendezésre került Simándy Énekversenyen szereplő tanítványunkSzabados Györgyi (tanára: Szabó Magdolna) bejutott az országos versenyre.

******

A III. Budapesti Zeneiskolai Gitárfesztivál (2011.márc.24-25.) helyezettjei.

Arany oklevél:
Nagy Málna tanára:Ujháziné Gy. Beatrix

Ezüst oklevél:
Erdődi Anna, Magyar Viktória tanáruk: Angyalföldi Zsuzsa
Paró Vivien tanára:Ujháziné Gy. Beatrix
Raffay Boróka tanára: Nagy Erzsébet

 Bronz oklevél
Juhász Csilla tanára:Ujháziné Gy. Beatrix

******

2011.03.10.-i zeneiskolai (házi) gitárverseny eredménye

1. korcsoport

1.hely Szilágyi Marcell (tanára: Nagy Erzsébet)
                2.hely: Tóth Hanna (tanára: Nagy Erzsébet)
                3.hely Varga Szofi (tanára: Ujháziné Gy. Beatrix)

2. korcsoport

1.hely Raffay Boróka (tanára: Nagy Erzsébet)
2.hely: Magyar Viktória (tanára: Angyalföldi Zsuzsa)
3.hely: Molnár Zsófia (tanára: Nagy Erzsébet)

3. korcsoport

1.hely: Nagy Málna (tanára:Ujháziné Gy. Beatrix)
2. hely: Urbin Ágnes, Szobonya Levente (tanáruk: Mayer Albert)
3.helyezett nem volt

******

2011.03.09.-i zeneiskolai (házi) furulyaverseny eredménye

1. korcsoport

1.hely Jágerszki Judit (tanára: Bada Márta)
Németh Dávid (tanára: Pászti György)
                2.hely: Koncsik Adrienn (tanára: Bada Márta)
Sarkadi Enikő (tanára: Pászti György)
                3.hely Páva Ella (tanára: Horváth Klára)
Raffai Ágoston (tanára: Pászti György)

2. korcsoport

1.hely Horváth Adrienn (tanára: Pászti György)
2.hely: Csizik Zita (tanára: Bada Márta)
3.hely: Számel András (tanára: Horváth Klára)

3. korcsoport

1.hely: Bácskai Barnabás, Füleki Boglárka (tanáruk: Pászti György)
2.helyezett nem volt
3.helyezett nem volt

4. korcsoport

1.helyezett nem volt
2.hely: Simon Magdolna (tanára: Bada Márta)
Debreceni Luca (tanára: Pászti György)
3.hely: Kocsis Julianna (tanára: Horváth Klára)
Komarovszky Zsófia (tanára: Bada Márta)

******

2011.02.24.-i Lapról olvasó verseny eredménye

1. korcsoport:

I.helyezett: Ódor Yvette (tanára: Ujháziné Gy. Beatrix)
II.helyezett: Erdődi Anna (tanára: Angyalföldi Zsuzsa)
III.helyet nem adta ki a zsűri

2. korcsoport:
I.helyezett: Magyar Viktória (tanára: Angyalföldi Zsuzsa)
II - III. helyet nem adta ki a zsűri

****** 

A IV. Bántai Vilmos budapesti fuvolaversenyen az alábbi szép eredmények születtek:

Varga Sára bronz djj
Gyulánczi Flóra dícséret
Szabó Orsolya ezüst díj
Déginé Kapuy Zsuzsa növendékei.

Pecze Zsófia dícséret
Szűcs Eszter ezüst díj
Mikula Bernadett bronz díj
Csachó Fanni dícséret
Kovács Kira növendékei.

Gratulálunk a sikeresen szereplő növendékeknek, a felkészítő tanároknak és a korrepetítoroknak!

******

A VII. Országos Zenekari Verseny döntőjébe bejutott a Zeneiskola
Tücsökzenekara – Kovács Ágnes és Vonószenekara – Gulyás Nagy György vezetésével.

A verseny Gyöngyösön lesz 2011. május 6-8. között.

Gratulálunk az együtteseknek!

******

2011. február 2-3.-án a VII. Országos Továbbképzős verseny budapesti területi válogatóján

CSANÁDY SOMA hegedűs döntőbe jutott,
tanára Jankó Katalin.

******

2011. január 28.-án az I. Kovács Imre fuvola-kamara találkozón az alábbi szép eredmények születtek:

Mikula Bernadett és Szűcs Eszter kiemelt nívódíjat,
tanáruk Kovács Kira tanári különdíjat kapott.

Oklevél ITT!

******

A Farkas Ferenc Zongoraverseny válogatóján Tian Hui Min eredményesen szerepelt és döntőbe jutott, tanára Puskás Dóra.

******

2010. október 13.-án a XIII. Országos Koncz János hegdűverseny területi válogatóján növendékeink az alábbi szép eredményeket érték el:

Tichiti Naim nívódíjat kapott és tovább jutott az országos döntőbe, tanára: Jankó Katalin,
Bruck Ádám dícséretben részesült
Haraszti Júlia
 dícséretben részesült, tanáruk: Gulyás Nagy György

Gratulálunk a növendékeknek, felkészítőtanároknak illetve a korrepetítoroknak.

******

A VII. Országos Czidra László Furulyaversenyen a szóló I. korcsoportban Bácskai Barnabás második díjat nyert, tanára Pászti György.

******

2010. május 8.-án Iskolánkban került megrendezésre
az V. Magánének Fesztivál.

Nívódíjat kaptak:
Töttössy
-Danka György
Sípos Katalin
Szabados Györgyi

Dícséretet kaptak:
Fekete Orsolya
Szabados Györgyi és Sípos Katalin
Tanáruk: Szabó Magdolna

Tanári különdíjat kaptak:
Szabó Magdolna
és Feketéné Kurcsik Erzsébet

******

Csachó Fanni a Jugend Musiziert nemzetközi zenei versenyen fuvola és ének kategóriában a 2010. március közepén rendezett dublini döntőben második helyezést ért el, tanára Kovács Kira.

******

Az Országos Furulyaverseny fővárosi válogatójának eredménye:

Galambos Eszter

Komarovszky Zsófia Dicséret

tanáruk: Bada Márta

Bácskai Barnabás Kiemelt Nívódíj – és továbbjutott az országos versenyre
Füleki Boglárka Dicséret
László Júlia Nívódíj

tanáruk: Pászti György

Kamaracsoport:
László Júlia, Kokics Fanni, Bálint Borbála és Raffay Boróka
Kiemelt Nívódíat kaptak és továbbjutottak az országos versenyre

Felkészítő tanárok: Nagy Erzsébet és Pászti György

Az országos verseny az V. ker. Zeneiskolában lesz március 10.-11.-én

******

A 2010.02.10-11.-én zeneiskolánkban rendezett XII. Országos zongoraverseny területi válogatóján II. korcsoportban Ferenczy Luca Sára dícséretet kapott, tanára Lucánics Mária.

******

A 2010.02.08.-án rendezett Országos kűrtversenyen I. korcsoportban Jámbor Bálint kiemelt nívódíjat kapott és a márciusi döntőbe jutott, tanára Bada Márta. Nagy Csongor Herain Józsefné növendéke nívódíjban részesült.

******

Csachó Fanni a Jugend Musiziert nemzetközi zenei versenyen fuvola és ének kategóriában tovább jutott a 2010. március közepén rendezett dublinii döntőbe, tanára Kovács Kira.

******

Az I. Budapesti Gyermek- és Ifjúsági Kamarazenei Fesztiválon I. díjat kapott a Zeneiskola „Fiorellini” Régi Zene Együttese.

Tagjai:  László Júlia, Kokics Fanni, Bálint Borbála – furulya
Kurcz Lili – gordonka
Raffay Boróka, Katona Máté – gitár, ütő
Gáspár Miksa – ének, ütő

Betanító tanárok: Nagy Erzsébet, Pászti György, Szigetiné Kovács Ildikó

Tanári Különdíjat kapott: Nagy Erzsébet

******

FURULYA LAPRÓL OLVASÁSI VERSENY HELYEZETTJEI

       
2. OSZTÁLY    
       
  I. BÁCSKAI BARNABÁS Tanára: PÁSZTI GYÖRGY
  II. BODNÁR ANNA Tanára: PÁSZTI GYÖRGY
    CSICSVÁRI FANNI Tanára: HERAIN JÓZSEFNÉ
  III. GYÖNGYÖSI ANNA Tanára: PÁSZTI GYÖRGY
       
3. OSZTÁLY    
       
  I. KOMAROVSZKY ZSÓFIA Tanára: BADA MÁRTA
  II. LÁSZLÓ JÚLIA Tanára: PÁSZTI GYÖRGY
  III. KOCSIS JULIANNA Tanára: HORVÁTH KLÁRA
       
GITÁR LAPRÓL OLVASÁSI VERSENY HELYEZETTJEI
       
  I. JUHÁSZ CSILLA Tanára: ÚJHÁZINÉ GYÖNGYÖSSY BEATRIX
  II. MAGYAR VIKTÓRIA Tanára: ANGYALFÖLDI ZSUZSA
    WAGNER AMBRUS Tanára: NAGY ERZSÉBET
  III. PARO VIVIEN Tanára: ÚJHÁZINÉ GYÖNGYÖSSY BEATRIX
       
A IV. ORSZÁGOS ZENEISKOLAI FERENCZY GYÖRGY
ZONGORAVERSENY HELYEZETTJEI
       
II. DÍJ
  BÁLINT DOMINIKA Tanára: LÁSZLÓ ÉVA
       
DÍCSÉRET:
 
JŐRÖS VIKTÓRIA
Tanára: LÁSZLÓ ÉVA
   
PIOVANO LAURA
Tanára: SZEGEDI ENIKŐ

 

Copyrigcht © 2016 Fischer Annie Zeneiskola