^Lap tetejére

logo

A VIII. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny 
országos fordulóján
 

SZABÓ ORSOLYA - különdíjat kapott

Tanára: Déginé Kapuy Zsuzsanna

Korrepetítor: Demeter-Dobosy Lilla
 
*****
 
A IV. Rados Dezső Budapesti Hegedűverseny 
eredményei
 
 
I. korcsoport
HARASZTI EMMA - bronz díj
DEÁK ELIZA - dicséret
Tanáruk: Gulyás Nagy György
 
II. korcsoport
HODOS DÁNIEL - arany díj
Tanára: Dr. Olaszyné Szabó Anita
 
GYÓDI ESZTER - bronz díj
VARGA LILI - dicséret
Tanáruk: Bekényiné Puskás Ildikó
 
KOSZTÁNDY-KOVÁCS LUCA - dicséret
Tanára: Draskóczy Eszter
 
NÉMET VANDA GRÉTA - dicséret
Tanára: White Julianna
 
 
III./A korcsoport
ZEROUALI ANNA - dicséret
Tanára: Gulyás Nagy György
 
IV./B korcsoport
TICHITI NAIM - arany díj
Tanára: Jankó Katalin
 
V. korcsoport
MAGYAR SZILVIA - bronz díj
 
Tanára: Jankó Katalin
 
SÓLYOM BONIFÁC - bronz díj
Tanára: Szilveszterné Dobos Katalin
 
HARASZTI JÚLIA - dicséret
Tanára: Gulyás Nagy György
 
*****
 
A VIII. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny
budapesti válogatóján
 
SZABÓ ORSOLYA  arany díjat nyert
Tanára: Déginé Kapuy Zsuzsanna
 
*****
 
A XIII. Országos Gitárverseny
budapesti válogatójának eredményei
 
SZILÁGYI MARCELL - nívódíj
Tanára: Nagy Erzsébet

TÍMÁR GERGELY - dícséret
Tanára: Mayer Albert
 
TÖRÖK LILLA - dícséret
DEFEND BÁTOR GÁBRIEL - dícséret
Tanáruk:
Ujháziné Gyöngyössy Beatrix
 

*****

"Adj teret a tehetségnek!"  

Kölöknet koncertek az MVM együttműködésével
program pályázatának
egyik nyertese
 
TICHITI NAIM hegedűs növendékünk,
aki játékával elnyerte a közönségdíjat!
 
Tanára: Jankó Katalin
 
*****
 
A XIV. Friss Antal Gordonkaverseny
budapesti válogatójának 
eredményei
 
I. korcsoport
FARKAS BENCE - bronz díj
Tanára: Rőder Iván
 
II. korcsoport
TICHITI EMMA - arany díj
Tanára: Fekete Anita
 
III. korcsoport
NYITRAI HANNA - dícséret
Tanára: Rőder Iván
 
*****

A XIII. Országos Lubik Imre Trombitaversenyen

SZABÓ BÁLINT növendékünk

I. helyezést ért el!

Tanára: SZABÓ CSABA
 
*****
 
A XIII. Lubik Imre Trombitaverseny
budapesti válogatójának 
eredményei
 
 
II. korcsoport
KIS ÁDÁM - ezüst díj
 ROMASZ JÁCINT - bronz díj
 
Tanáruk: KISS ZOLTÁN
 
III. korcsoport
SZABÓ BÁLINT - arany díj
 
Tanára: SZABÓ CSABA
 
Copyrigcht © 2016 Fischer Annie Zeneiskola